KONFERENCJE

Chcesz zorganizować konferencję branżową w Gułtowach? A może interesują Cię obiekty konferencyjne w Wielkopolsce, które przyjmą grono naukowców? Zapraszamy do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Gułtowach, gdzie mieści się nasza restauracja. Eleganckie wnętrza są świetnym miejscem prowadzenia prelekcji, a park sprzyja refleksji nad poruszonymi tematami. Zachęcamy do odwiedzin oraz rezerwacji terminów.

Konferencje pod Poznaniem

Wiemy, jak różne są sale konferencyjne w Wielkopolsce. Jeżeli szukasz miejsca dobrze skomunikowanego ze stolicą województwa, w którym ktoś zadba o wszelkie potrzeby uczestników wydarzenia, doskonale trafiłeś. Organizowane u nas konferencje pod Poznaniem wyróżniają się najwyższym poziomem obsługi, oprawą dopasowaną do charakteru wydarzenia, a także niebanalnym menu dla uczestników. Pałac w Gułtowach, dzięki doskonałemu skomunikowaniu z pobliskimi miastami, jest idealną lokacją dla konferencji biznesowych oraz naukowych dla osób z:

  • Poznania,
  • Wrześni,
  • Kostrzyna,
  • Środy Wielkopolskiej.

Wyjątkowa oprawa wydarzeń

Zadbamy o to, aby wszyscy uczestnicy konferencji w Gułtowach na długo zapamiętali to wydarzenie. Oferujemy sale konferencyjne, profesjonalną obsługę, a także catering. O wyżywienie zadba nasz niezwykle utalentowany Szef Kuchni, który przygotuje zarówno dania kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej (rozpieszczającej nie tylko zmysł smaku, ale i wzroku). Ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, zawsze dbamy o najwyższą jakość oraz najdrobniejsze szczegóły. Zapraszamy do naszych sal konferencyjnych osoby z Wrześni, Poznania, Kostrzyna i innych pobliskich miejscowości.

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Chcesz organizować konferencje w Wielkopolsce na najwyższym poziomie? Wybierz rozwiązanie, na które zdecydowało się już wiele osób. Zapraszamy do naszej sali konferencyjnej w Gułtowach – prelekcje odbędą się w eleganckich wnętrzach, a po nich prelegenci i słuchacze będą mogli przedyskutować poruszane problemy przy pysznym jedzeniu. Udowadniamy, że takie wydarzenia nie muszą być drogie. Oferujemy najwyższą jakość obsługi w korzystnych cenach. Przekonaj się sam.

Print Friendly, PDF & Email