CHRZCINY

Potrzebna Ci sala na chrzciny w Gułtowach (okolice Kostrzyna, Wrześni, Środy Wielkopolskiej, 30 km od Poznania)? Szukasz miejsca, które oczaruje Cię fantastycznym wystrojem wnętrz, a także zaskoczy wyśmienitą kuchnią? Zapraszamy do Restauracji Kasztelania – organizacja chrzcin i innych imprez okolicznościowych nie ma przed nami tajemnic. Zadbamy o wyjątkowe wspomnienia Twojej rodziny!

Idealna sala na chrzciny pod Poznaniem

Nasza sala na chrzciny w Gułtowach mieści się w malowniczym Zespole Pałacowo-Parkowym założonym w XVIII wieku. Wyróżniają nas nie tylko wnętrza, ale także unikalna kuchnia. Jej szef – Przemysław Czekała, medalista konkursów kulinarnych, jest w stanie przygotować potrawy, które zachwycą każdego z gości.

Dzięki swojemu położeniu nasza sala na chrzciny w Gułtowach idealnie sprawdzi się na uroczystości rodzinne osób z:

  • Kostrzyna,
  • Wrześni,
  • Środy Wielkopolskiej,
  • innych wielkopolskich miejscowości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz rezerwacji terminów.
Chrzciny

Profesjonalna obsługa

Wiemy, że sala na chrzciny to nie wszystko. Liczy się także odpowiedni wystrój, obsługa oraz menu, które podkreślą charakter wydarzenia i sprawią, że zapisze się on w pamięci gości na długo. Nasza restauracja oferuje kompleksową, profesjonalną obsługę wszystkich gości – bez względu na to, czy zdecydujesz się na kameralne przyjęcie dla najbliższych, czy zaprosisz na chrzciny całą rodzinę. Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie sugestie oraz prośby naszych klientów – zależy nam na tym, aby Wasze przyjęcie było idealne. Nasz lokal jest doskonałym wyborem na chrzciny dla Wielkopolan.

Twoja sala na chrzciny – Gułtowy, Kostrzyn, Września, Środa Wielkopolska

Nasza restauracja w Gułtowach będzie doskonałym wyborem na chrzciny. Do Zespołu Pałacowo-Parkowego można wygodnie dojechać z:

  • Poznania,
  • Kostrzyna,
  • Wrześni,
  • Środy Wielkopolskiej.

Wszystkim gościom oferujemy niezapomniane wrażenia, zarówno estetyczne, jak i kulinarne. Spraw, aby rodzina i przyjaciele przez długi czas wspominali ważne wydarzenie w życiu Twojego dziecka, jakim były jego chrzciny. My zadbamy o menu i oprawę, a Wy będziecie mogli świętować w miłej, rodzinnej atmosferze.

Print Friendly, PDF & Email